SZKOLENIA ONLINE Z PRZEDŁUŻANIA WŁOSÓW

Konsultacje Online z Ekspertem w Dziedzinie Przedłużania Włosów

Czy jesteś fryzjerem poszukującym pogłębienia swoich umiejętności w przedłużaniu włosów, czy też osobą, która chce nauczyć się tej sztuki od podstaw? Nasze indywidualne konsultacje online są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! Zapewniamy profesjonalne doradztwo i praktyczne wskazówki, dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb i poziomu doświadczenia. Standardowy czas konsultacji to 60 minut, ale spokojnie, jeżeli potrzebujesz więcej czasu, znajdziemy na to czas. Konsultacje odbywają się za pomocą platformy internetowej Google Meet.

 

199,00 

E-book Jak krok po kroku założyć dochodowy biznes w Branży Beauty

Chcesz założyć działalność w branży beauty, ale nie wiesz od czego zacząć? Masz problem z budowaniem relacji z klientami lub pracownikami? Ten E-Book jest dla Ciebie! Jestem psychologiem i prowadzę bardzo dobrze prosperujący salon Beauty od wielu lat. W tym materiale dowiesz się jak krok po kroku założyć swoj biznes, w tym, na co szczegoknie warto zwrócić uwagę czy jakich błędów się wystrzegać. Zapraszam do lektury.

99,00 

E-BOOK MARKETING DLA BRANŻY BEAUTY – tylko praktyczna wiedza.

W ramach mojej współpracy z agencją reklamową przygotowaliśmy dla naszych kursantek profesjonalny i praktyczny kurs marketingu dla branży BEAUTY. Jeżeli po szkoleniu z przedłużania włosów, chcesz wiedzieć jak ściągnąć do siebie klientów przy niskim budżecie zapraszam do zakupu materiału. Po dokonaniu zamówienia na stronie pojawi się możliwość pobrania Twojego Ebooka. W ramach zakupu produktu obowiązuje również 1 godzina konsultacji online z agencją marketingową.

99,00 

CO OFERUJEMY:

Ekspertyza od Doświadczonego Specjalisty: Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia certyfikowanego eksperta w dziedzinie przedłużania włosów.
Dostosowane do Twoich Potrzeb: Bez względu na to, czy zaczynasz swoją przygodę, czy chcesz udoskonalić swoje umiejętności, nasze konsultacje są dostosowane do Twojego poziomu.
Elastyczność i Wygoda: Konsultacje odbywają się online, co zapewnia wygodę i elastyczność w dopasowaniu do Twojego harmonogramu.
Praktyczne Porady i Wskazówki: Otrzymasz praktyczne rady dotyczące technik przedłużania, doboru narzędzi i produktów, a także sposobów dbania o przedłużane włosy.
Możliwość Zadawania Pytań: Sesja Q&A, gdzie możesz zadawać pytania i rozwiewać swoje wątpliwości.
Jak To Działa: Po zakupie konsultacji skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić dogodny termin spotkania. Sesja odbywa się za pośrednictwem platformy video-konferencyjnej, zapewniając bezpośredni kontakt z ekspertem.

Zainwestuj w Swoje Umiejętności!
Konsultacje online to idealna okazja do rozwoju osobistego i zawodowego. Niezależnie od Twojego celu, nasz ekspert pomoże Ci osiągnąć mistrzostwo w sztuce przedłużania włosów. Zarezerwuj swoją sesję już dziś!

KLINIKA PIĘKNA

Legionów 102C/U4
81-472 Gdynia

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek 0 Piątek 10:00- 18:00

KONTAKT

570-553-483
klinikapieknawierzcholowska@gmail.com